Matcher S1 11-manna (Sunderbyn)
Antal: 32
Fr 2013-08-02
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | C-1 | 08:00 | Alviks IK - GIF P00 | 0-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
18 | K-1 | 09:00 | Assi IF - Gammelstads IF | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
26 | B-2 | 10:00 | Alvik IK - Rik/Nif | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
36 | J-1 | 11:00 | Svartbjörnsbyns IF - GIF | 2-5 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
43 | J-1 | 12:00 | GIF/TSK - Lira BK | 1-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
53 | C-1 | 13:00 | Sunderby SK 2 - Alviks IK | 4-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
69 | K-2 | 14:00 | Sävast Aif - FC Norrsken | 1-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
77 | C-1 | 15:00 | GIF P00 - Lira BK Gul | 3-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
89 | K-2 | 18:30 | IFK Kalix F00-01 - Luleå sportklubb | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
96 | K-2 | 19:30 | ONS- 00 Valkoinen - Sävast Aif | 1-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Lö 2013-08-03
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
105 | I-1 | 08:00 | HauPa-LaFK YJ - BAIK | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
119 | I-1 | 09:00 | Rönnskär F16 - Gammelstads IF | 0-5 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
134 | K-1 | 10:00 | Assi IF - Lira BK | 0-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
152 | J-1 | 11:00 | TP47 F99/00 - Lira BK | 0-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
170 | I-1 | 12:00 | Rönnskär F16 - HauPa-LaFK YJ | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
184 | C-2 | 13:00 | Nyborgs SK - Lira BK blå | 11-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
212 | K-1 | 14:00 | Trångfors IF F00 - Gammelstads IF | 1-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
226 | C-1 | 15:00 | Sunderby SK 2 - GIF P00 | 6-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
248 | K-2 | 16:00 | ONS- 00 Valkoinen - FC Norrsken | 3-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
266 | J-1 | 17:00 | Svartbjörnsbyns IF - GIF/TSK | 2-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
273 | B-1 | 18:00 | Storfors AIK - Sävast AIF | 5-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
284 | B-2 | 19:00 | BBK P99 - Alvik IK | 4-3 | S1 11-manna (Sunderbyn) |
Sö 2013-08-04
Nr | Grupp | Tid | Lag | Resultat | Plats | Anm | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
292 | J-1 | 08:00 | TP47 F99/00 - Svartbjörnsbyns IF | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | ||
300 | C | 09:00 | Luleå SK - Öjeby IF | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 5-6 | |
317 | K | 10:00 | Gammelstads IF - Sävast Aif | 2-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 7-8 | |
334 | I | 11:00 | Rönnskär F16 - BAIK | 0-2 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 2 | |
351 | B | 12:00 | Rönnskär Railcare IF P99/00 - BBK P99 | 0-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 1 | |
367 | C | 13:00 | Nyborgs SK - Sunderby SK 2 | 6-1 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Semifinal 2 | |
393 | I | 14:00 | HauPa-LaFK YJ - Rönnskär F16 | 5-6 (STR) | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 | |
407 | B | 15:00 | Rönnskär Railcare IF P99/00 - LSK P99 | 2-3 (STR) | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 | |
424 | J | 16:00 | GIF/TSK - TP47 F99/00 | 3-0 (STR) | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 | |
439 | K | 17:00 | FC Norrsken - IFK Kalix F00-01 | 1-0 | S1 11-manna (Sunderbyn) | Plac. 3-4 |